Noordwijk, Hof van Noortwijck
Mabroek delicatessen huurt in Noordwijk
Het winkelcomplex Hof van Noortwijck krijgt er een nieuwe aanwinst bij.
Woensdag 15 april hebben wij de winkelruimte aan De Keuvel 2 in Noordwijk opgeleverd aan Mabroek delicatessen. Mabroek huurt een winkelruimte van 247 m² b.v.o.

Mabroek delicatessen is een delicatessezaak waar de consument terecht kan voor o.a. noten, olijven, tapas en verschillende dipjes.
Mabroek zal een week of zes tot acht nodig hebben om de winkel af te bouwen. Verwachting is dat zij eind mei/begin juni 2026 zullen openen voor consumenten.
Houdt de website van Brookland goed in de gaten voor de openingsdatum van deze nieuwe aanwinst in winkelcentrum Hof van Noortwijck.
Heeft u interesse?
Heeft u interesse in dit project?
Alle appartementen en winkelunits zijn verhuurd. Heeft u in de toekomst interesse in de huur van een van de appartementen neem dan contact op met Heemborgh Makelaars Sassenheim.