Noordwijk, Hof van Noortwijck
29 augustus 2022
Nieuw in Hof van Noortwijck
Verheugd kan Brookland meedelen dat GrandVision Benelux B.V. met ingang van 1 oktober 2022 een winkelruimte van circa 185 m² heeft gehuurd aan de Kerkstraat 11 te Noordwijk.
Brookland ziet de samenwerking met GrandVision Benelux B.V. als een goede aanvulling voor het winkelgebied in Noordwijk-Binnen, waar nog geen opticien gevestigd was.
GrandVision Benelux B.V. zal de winkelruimte om gaan toveren tot een vestiging van Pearle Opticiens en daarmee sluiten zij uitstekend aan bij de verschillende speciaalzaken in Noordwijk-Binnen.
Heeft u interesse?
Bij Brookland werken we graag samen met partijen aan mooie nieuwe ontwikkelingen. Wilt u samen investeren in de toekomst, zoals bij Hof van Noortwijck?
Neem contact op
Heeft u interesse in dit project?
Alle appartementen en winkelunits zijn verhuurd. Heeft u in de toekomst interesse in de huur van een van de appartementen neem dan contact op met Heemborgh Makelaars Sassenheim.